Scientologie je způsobem jak se zbavit trápení, získat energii a vitalitu. Díky Scientologii můžete nastudovat informace, které vám pomohou pochopit sebe i ostatní lidi. Zjistěte jak funguje mysl a budete více vítězit v životě.

Scientologie v Severní Americe

Severní Amerika je kolébkou Scientologie. L. Ron Hubbard byl Američan a proto Scientologie začals ve Spojených státech Amerických. Vše začalo knihou Dianetika - moderní věda o duševním zdraví v květnu roku 1950. Dianetika byla publikovaná 9. května 1950 způsobila bouři nadšení. Tato kniha se ihned dostala do seznamu bestsellerů v New York Times. V seznamu bestselerů pak zůstala 28 po sobě pokračujících týdnů. Byl to ohromný úspěch. Byla nejprodávanější knihou o mysli, jaká byla kdy napsaná a zůstává nejprodávanější i dnes. Obsahuje objev reaktivní mysli – skrytého zdroje nočních můr, bezdůvodných obav, rozčílení a nejistoty.

Scientologické náboženství vzniklo ve Spojených státech Amerických v roce 1954. Scientologická církev expandovala během posledních 5 let více než za předchozích 50 let dohromady; a dnes má více než 7.500 církví, misí a skupin ve 163 zemích a deset milionů členů.

Scientologie je právně uznána jako církev v mnoha ze 163 států světa, kde působí (např. Maďarsko, Švédsko, USA). V ostatních je registrována jako nezisková/náboženská organizace (např. Německo, Francie, Česká a Slovenská republika).
Slovo Scientologie bylo vytvořeno L. Ron Hubbardem. Pochází z latinského scio, což znamená „vědět v tom nejúplnějším významu slova“ az řeckého slova logos, což znamená „studium“.

Proto Scientologie představuje studium moudrostí či znalostí. Znamená „vědět, jak vědět (angl.: knowing how to know)“. Scientologie je dále definována jako „studium a zvládání ducha ve vztahu k sobě samému, vesmírem a jinému životu.“

Co je Scientologie?

Scientologie je náboženství vytvořené L. Ron Hubbardem, které člověku nabízí srozumitelně udanou cestu k úplnému a jasnému porozumění své skutečné duchovní podstaty a jeho vztahu se sebou samým, rodinou, skupinami, lidstvem, všemi žijícími formami, hmotným vesmírem, duchovním vesmírem a nejvyšší bytostí.

Scientologie oslovuje ducha - ne tělo nebo mysl - a věří, že člověk je mnohem více než jen produkt svého prostředí nebo svých genů.
Scientologická církev v USA ve státě Arizona
Scientologická církev v USA ve státe Kalifornia
Prohlídka Scientologické církve Los Angeles v Kalifornii. Najděte si Scientologickou církev ve vašem okolí.
Scientologie vám pomůže porozumět lidské mysli a chápat více jak funguje komunikace, mysl, jak zvýšit své schopnosti daleko za rámec toho co si dokážete představit. Scientologie umožnuje zbavit se nechtěných pocitů, chmur a neodbytných myšlenek, které vás mohou nepříjemně pronásledovat. Scientologie nabízí cestu k vitálnějšímu životu, otevření se komunikaci a ostatním lidem.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one