Scientologie je způsobem jak se zbavit trápení, získat energii a vitalitu. Díky Scientologii můžete nastudovat informace, které vám pomohou pochopit sebe i ostatní lidi. Zjistěte jak funguje mysl a budete více vítězit v životě.

Scientologie v Maďarsku

Scientologie je v Maďarsku poměrně dost rozšířená. Velké množství Scientologů z Maďarska pracuje v centrálních a pokročilých organizacích v Evropě a USA. Organizace třídy V je v centru Maďarské Budapešti a připravují se prostory v ještě větší budově, které budou otevřeny během nadchazejících 2 let.
Scientologická církev Budapesť - Szcientológia Egyház Budapest
Adresa:
1061, Budapest,Paulay Ede utca 52
Maďarsko
OTEVÍRACÍ DOBA:
Každý den otevřeno
Po-Pá 9:00 do 22:00
So-Ne 9:00 do 18:00
» Telefon: (+36) 1-321 5290
Scientologická církev vede v Maďarsku aktivní protidrogovou kampaň. Od roku 2001 každé léto organizuje Scientologická církev protidrogový maraton, jehož trasa protíná Maďarsko a Scientologové seznamují veřejnost město a po městu a vesnici po vesnici s poselstvím Scientologické církve s nebezpečím drogové závislosti. Na přednáškách proti drogám ve školách a na náměstích měst, které vedou maršálové proti drogám se mládež a děti zavazují nebrat drogy a dostávají informace o nebezpečí drogové závislosti.
V Maďarsku, kde byla Scientologie uznána v roce 1991 jako církev, je v současné době velká a expandující církev v Budapešti s dalšími 30 misemi na uzemí Maďarska.
Maďarsko má tradici velké úcty je vzdělání. Na základě srovnávací studie vypracované organizací UNESCO bylo zjištěno, že Maďarsko patří k zemím s největší gramotností na světě, což je dokázáno faktem, že gramotnost dospělých a 99 procent. Podle Organizace pro hospodářskou spolupráci a rozvoj (OECD), 86 procent z maďarské populace s věkem od 25 až 34 rok let má vysokoškolský diplom, což je vysoko nad průměrem jiných zemí. Přesto, OECD také našlo neobyčejně velký rozdíl mezi kvalitou vzdělávání v nejlepších a nejhorších školách a u některých částí obyvatelstva, jako jsou romští studenti, jejichž vzdělání řadí hluboko pod celostátním průměrem. Tyto skutečnosti ukázal výzkum UNESCO.
Aktivity a výhody, kterých požívají náboženská společenství, upravuje v Maďarsku zákon o svobodě svědomí z roku 1990. Ten také určuje podmínky pro dosažení statutu náboženské organizace. Scientologická církev byla v Maďarsku dle tohoto zákona oficiálně zaregistrovaná jako náboženská organizace v roce 1991.
Vůdce Scientologie před cca 10 lety naplánoval expanzi a započal rozsáhlé budování a renovování prostor ve kterých jsou dodávány Scientologické kurzy a poradenství a kde jsou lidé seznamování s Dianetikou a dálem L. Ron Hubbarda. Po celém světe začala Scientologická církev kupovat budovy, projektovat jejich rekonstrukci a připravovat tyto budovy pro vybudování ideálních organizací, ve kterých jsou jednotlivá oddělení spolu seskupená tak, aby jako celek fungovaly co nejvíce efektivně. V posledních zhruba 7 letech bylo proto otevřeno mnoho nových budov Scientologické církve ve velkých populačních centrech a velkoměstech na všech kontinentech. Scientologická církev nyní působí ve více než 167 zemích na planetě a provozuje více než 10.000 polních scientologických a dianetických skupin a Scientologických misí.
Mezinárodní organizace Aplikované scholastiky je nenáboženská nezisková organizace, která otevřeně čelí problému negramotnosti tím, že ve velké šíři zpřístupňuje objevy L. Ron Hubbarda v oblasti vzdělávání a gramotnosti. Vytrénovala téměř 140 000 vzdělavatelů a díky Studijní technologii pomohla více než 39 milionům lidí. Organizace pracuje se stovkami přidružených škol a vzdělávacích programů po celém světě a poskytuje efektivní nástroje učení vyvinuté L. Ronem Hubbardem.
Seznam misí Scientologické církve v Maďarsku
Mise Scientologické církve Szilas
Scientologie vám pomůže porozumět lidské mysli a chápat více jak funguje komunikace, mysl, jak zvýšit své schopnosti daleko za rámec toho co si dokážete představit. Scientologie umožnuje zbavit se nechtěných pocitů, chmur a neodbytných myšlenek, které vás mohou nepříjemně pronásledovat. Scientologie nabízí cestu k vitálnějšímu životu, otevření se komunikaci a ostatním lidem.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one