Scientologie je způsobem jak se zbavit trápení, získat energii a vitalitu. Díky Scientologii můžete nastudovat informace, které vám pomohou pochopit sebe i ostatní lidi. Zjistěte jak funguje mysl a budete více vítězit v životě.

Scientologie v Jižní Americe

Jižní Amerika je velký a lidnatý kontinent na kterém žije 400.000.000 obyvatel. Zahrnuje státy jako Argentina, Bolívie, Brazílie, Ekvádor, Guyana, Chile, Kolumbie, Paraguay, Peru, Surinam, Uruguay a Venezuela. Dvěma hlavními jazyky Jižní Ameriky jsou španělština a portugalština, přičemž oba mají v Jižní America přibližně stejný počet mluvčích. Portugalsky se mluví v Brazílii, zatímco španělsky v bývalých španělských koloniích. Další evropské jazyky jsou rozšířeny pouze okrajově: angličtina v Guyaně, holandština v Surinamu a francouzština ve Francouzské Guyaně.
Argentina
Scientologická církev představila knihy o Scientologii a Dianetice na 41. Mezinárodním knižním veletrhu v Buenos Aires. Scientologická církev Jižní amerika působila ve stánku 3062 v Okrovém pavilonu (jen několik kroků od Avenida Cordoba). Výstavní plocha tohoto veletrhu, který je pořádán v Buenos Aires od roku 1975 je 45.500 m2. Tento knižní veletrh patří k nejdůležitějším oslavám kultury v Latinské Americe. Veletrh najdete na adrese Avenida Sarmiento 2704, La Rural, výstaviště Buenos Aires, Argentina. Buenos Aires je hlavní město Argentiny. Jeho rozloha činí 202 km2, žijí v něm necelé tři miliony obyvatel. Počátky města Buenos Aires sahají do počátku 16. století. První osada na místě dnešního města Buenos Aires, kterou zde vybudovali Španělé, byla postavena v roce 1536 a nesla jméno Puerto de Nuestra Señora Santa María del Buen Aire (česky Přístav naší Nejsvětější Panny Marie dobrého větru). Dianetika a Scientologie působí na knižním veletrhu v Buenos Aires ve stánku 3062, kde seznamuje veřejnost se svými knihami, brožurami, a stres testy.
Kolumbie
V roce 2004 Organizace spojených národů popsala kolumbijské konflikty jako "nejhorší humanitární krizi na západní polokouli." Méně než o deset let později, se úroveň kriminality snížila o 50 procent a kolumbijský cestovní ruch vyrostl na úroveň, přesahující jakoukoli jinou zemi v Latinské Americe. Podle kolumbijských vedoucích policejních úředníků, má velkou zásluhu na změně program Cesta ke štěstí, což je nenáboženský morální kodexu založeny výhradně na zdravém rozum, který napsal spisovatel, humanista a zakladatel scientologie L. Ron Hubbard.

Počátek hnutí, které přineslo Cestu ke štěstí do rukou a domů lidí po celé Kolumbii, začal díky dobře známému kolumbijskému herci a komikovi Andrésu Lópezovi. Aby oslovil celou svou zemi s poselstvím této brožury, tak je nejen rozdával na svých představeních brožury Cesta ke štěstí, ale také vytvořil jedinečné představení ve kterém ukázal ve scénkách 21 pravidel Cesty ke štěstí, se kterým vystupoval před více než 150.000 civilisty a vojáky.

Dále vstoupil do úsilí ve hnutí projektu Cesta ke štěstí plukovník kolumbijské státní policie. On a jeho důstojníci distribuovali brožury Cesta ke štěstí desítkám tisíc lidí ve městě Cartegena které leží na severním pobřežní. S následným poklesem kriminality o 27 procent, byla Cartagena vyhlášena nejbezpečnější město v Kolumbii.

Pod vedením kolumbijské policie aktivita hnutí Cesty ke štěstí nadále cílevědomě pracuje, aby neztratilo na síle, když dodalo semináře pro tři miliony lidí, a rozdalo brožury 20 procentům populace, aby pomohlo omezit zločinnost a násilí v celém národě.

Scientologická církev a její členové jsou hrdí na to, že se podělili o nástroje pro šťastnější život obsažené v Cestě ke štěstí se všemi, které jsou určeny pro vybudování lepšího světa. Více informací o projektu získáte na webové stránce
Mexiko
Scientologická církev ve Venezuele
Scientologie vám pomůže porozumět lidské mysli a chápat více jak funguje komunikace, mysl, jak zvýšit své schopnosti daleko za rámec toho co si dokážete představit. Scientologie umožnuje zbavit se nechtěných pocitů, chmur a neodbytných myšlenek, které vás mohou nepříjemně pronásledovat. Scientologie nabízí cestu k vitálnějšímu životu, otevření se komunikaci a ostatním lidem.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one