Scientologie je způsobem jak se zbavit trápení, získat energii a vitalitu. Díky Scientologii můžete nastudovat informace, které vám pomohou pochopit sebe i ostatní lidi. Zjistěte jak funguje mysl a budete více vítězit v životě.

Scientologie v České republice

Dianetické centrum Praha
Opletalova 2
110 00 Praha 1
Tel: (+420) 776 543 284 nebo 606 705 395
E-mail: praha@dianetika.cz
Dianetické centrum Brno
Optátova 2
637 00 Brno
E-mail: brno@dianetika.cz
Tel.: 530 317 796, Mobil: 733 728 024
Dianetické centrum Plzeň
Skrétova 8
301 25 Plzeň
Tel.: (+420) 377 320 664
E-mail: plzen@dianetika.cz
Dianetické centrum České Budějovice
Lannova 32
370 01 České Budějovice
Tel. 777 680 022, 776 196 765
E-mail: dianetickecentrum@seznam.cz
E-mail: info@dianetika-cb.cz
Scientologie nabízí mnoho kurzů, knih a videí které vysvětlují jak funguje lidská mysl. Scientologie nepoučuje, ale připománá co už mážná víte, ale trochu jste na to pozapoměli. Obnovte své vědění a zjistěte jaké jsou zákony a principy komunikace, co se děje s člověkem, který utrpěl ztrátu a jak se ze ztráty rychle zotavit, jaká je anatomie útlaku a jak vyřešit situaci, kdy vás někdo utlačuje.
Historie Scientologie v České republice se začala psát ještě za dob socializmu, kdy podobné duchovní praktiky nebyly z důvodů materialistické ideologie Lenina vítány. Díky tomu, že Dianetika a Scientologie jsou díky tomu co je možné díky nim dosáhnout dosti zajímavé i za těchto okolností se v dobách před listopadem 1989 lidí v československu zabývali i když potichu, aby nevzbudili přílišnou pozornost. Možnost zvýšit IQ, rychlost reakce, vitalitu a osobní energii je pro všechny dobré lidi lákavé. Únava a nedostatek energie je hlavním důvodem nevyřízené práce a nedosažených cílů. Což takhle mít více energie a schopností dosáhnout na své cíle a uskutečnit je. Kdo by se nechtěl propracovat do stavu,kdy jde život lehčím způsobem, bez drhnutí a nepřekonatelných překážek. Schopnost překonávat překážky má hodně co do činění s energii, kterou má jedinec k dispozici. Pokud by jste měli najednou k dispozici 10 x více energie budete se překážkám, které vám předtím bránili dosahovat vašich cílů jen hlasitě smát. Jak se ale dostat do stavu, kdy budete mít opravdu 10 x více energie? Zdá se vám to nereálné? Všichni vám říkají, že to není možné. Až dosud vám nikdo nic takového nenabídl? Zjistěte co je příčinou toho, že bere lidem energii. Jak dosáhnout zvýšení osobní energie, zlepšení komunikace, soustředění a dalších schopností, které dělají člověka vítězem v životě. Když tyto schopnosti člověk nemá tak je poraženým. Pokud má někdo málo energie, soustředení a schopnost komunikovat bude jen prohrávat.
Štěstí a úspěch v našem životě je úzce spojen s tím, jak dobře a efektivně zvládáte svoji práci. Práce může být někdy velice obtížná. Pokud by bylo možné ji usnadnit, o poznání lépe bychom dosahovali svých cílů a osobního uspokojení. V tomto kurzu se naučíte, co je potřeba k získání a udržení si pracovního místa, jak zvládat zmatek a vyčerpání, a jak kontrolovat jakýkoliv pracovní předmět, činnost nebo situaci, vše co se naučíte, budete moci použít v praxi.
Scientologie se v roce 2003 rozšířila z Prahy i do Brna, kde se otevřela nová mise Scientologické církve. Brno stalo dalším místem v České republice, kde se mohou lidé seznámit s moderní vědou o mysli Dianetikou a s praktickou náboženskou filozofií s názvem Scientologie a použít je ve svém životě. Scientologie je uznána jako církev v mnoha ze 150 států světa, kde působí (např.: Maďarsko, Švédsko, USA) a v ostatních je registrována jako nezisková nebo náboženská organizace (např. Německo, Francie).

Dianetické centrum Brno, o.s.
637 00 Brno Optátova 2,
email@dianetika-brno.cz
Tel.: 530 317 796 Mobil: 733 728 024
Scientologové pořádají na školách protidrogové přednášky

UMOŽŇUJEME DĚTEM UČINIT INFORMOVANÉ ROZHODNUTÍ DROGY NEBRAT !

Občanské sdružení ŘEKNI NE DROGÁM – ŘEKNI ANO ŽIVOTU působí v České republice od roku 2002 a je součástí mezinárodní sítě neziskových organizací zabývajících se protidrogovu prevencí již od roku 1983. Naše sdružení se zaměřuje na poskytování profesionálních a čtivých materiálů, které jsou na realitě náctiletých, na které je zaměřena primární prevence v oblasti zneužívání drog.

Sdružení úzce spolupracuje s nadací Foundation for Drug Free World (Nadace pro svět bez drog) z USA, která se zaměřuje na analýzu trendů drogové epidemie jak z USA, tak z dalších zemí celého světa a dále na následné sestavování a výrobu materiálů (brožury, DVD) o drogách, a to především pro náctileté.

Sdružení se v České republice zabývá pouze primární prevencí (specifickou i nespecifickou).
Projekt Řekni NE drogám - řekni ANO životu je zaměřený na vzdělávání ohledně zdravotních a sociálních rizik užívání drog. Rozšiřuje tyto informace pomocí jednoduchých materiálů a přednášek. Projekt, který funguje od roku 2001, organizuje také celonárodní protidrogovou akci s názvem Cykloběh za ČR bez drog.

Adresa:
Řekni NE drogám - řekni ANO životu, o.s.
Jindřišská 7, 110 00 Praha 1
e-mail: info@rekninedrogam.cz
web: www.rekninedrogam.cz a www.marihuana.cz
Sdružení Řekni ne drogám-řekni ano životu, které je podporované Scientologickou církví proškolilo v Orlové o škodlivosti drog stovky dětí.

Sdružení Řekni ne drogám-řekni ano životu se zabývá preventivní činností v oblasti drog a v rámci toho pořádá přednášky pro děti po celé České republice.

Sdružení má také pobočku v Ostravě, kde aktivně pořádá protidrogové přednášky pro děti na základních školách v okolí. V říjnu 2013 sdružení proškolilo přes 565 dětí na 7 základních školách.

Tyto přednášky se nazývají „10 věcí, které by tvoji přátelé měli vědět o drogách“, kde přednášející, který měl v minulosti zkušenosti s drogami, dává zábavnou a poučnou formou informace o škodlivosti různých druhů drog – od alkoholu přes marihuanu až po kokain a pervitin.
Scientologie vám pomůže porozumět lidské mysli a chápat více jak funguje komunikace, mysl, jak zvýšit své schopnosti daleko za rámec toho co si dokážete představit. Scientologie umožnuje zbavit se nechtěných pocitů, chmur a neodbytných myšlenek, které vás mohou nepříjemně pronásledovat. Scientologie nabízí cestu k vitálnějšímu životu, otevření se komunikaci a ostatním lidem.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one