Scientologie je způsobem jak se zbavit trápení, získat energii a vitalitu. Díky Scientologii můžete nastudovat informace, které vám pomohou pochopit sebe i ostatní lidi. Zjistěte jak funguje mysl a budete více vítězit v životě.

Scientologie v Africe

Afrika je třetí největší kontinent po Asii a Americe s celkovou rozlohou přes 30 500 000 km², což představuje 20,3 % celkového povrchu souše na Zemi. Rozkládá se jižně i severně od rovníku z většiny na východní polokouli. Z větší části je obklopena oceány, na východě Indickým oceánem a na západě Atlantským oceánem. Na severu se nachází Středozemní moře, které odděluje Afriku od Evropy. V oblasti Suezské šíje je Afrika spojena s Euroasijskou deskou.

Velkou část Afriky tvoří pouště (Sahara, Kalahari), polopouště a savany. V centrální části Afriky se pak nacházejí deštné pralesy.

V 55 afrických státech žije celkem přes miliardu obyvatel (2009), což je 15 % celkové populace Země. Vzhledem ke složení obyvatelstva se Africe přezdívá „černý kontinent“. Dle moderních poznatků je Afrika pravděpodobně kolébkou, odkud vzešel člověk a odkud se rozšířil do ostatních částí planety.
Scientologická církev v Jižní Africe

Jihoafrická republika, zkráceně JAR je jeden z nejvyspělejších afrických států. Na hrubém domácím produktu celé Afriky se podílí více než jednou pětinou. Leží na jihu afrického kontinentu. Sousedí s Namibií, Botswanou a Zimbabwe na severu, Mozambikem a Svazijskem na východě. Uvnitř jihoafrického území leží samostatné království Lesotho. Rozloha Jihoarficeké republiky je 1 219 912 km2, populace Jihoafrické republiky čítá 52 982 000 obyvatel (odhad k roku 2013).

Zakladatel Scientologie L. Ron Hubbard cestoval do Jižní Afriky na konci padesátých a v šedesátých letech, díky čemuž Scientologie dorazila ze Spojených států americkcýh i do těchto míst.
Muži v modrém z Plettenberg Bay přinášejí štěstí místním obyvatelům

Plettenberg Bay, Jihoafrická republika, 11. 11. 2013

Členové Scientologické církve v Port Elizabeth v Jihoafrické republice pomáhají svést dohromady policii a místní obyvatele prostřednictvím jedinečné brožury.

Na 500 domácností v obci Wittedrift v jihoafrické provincii Western Cape navštívila 14. října policie - ale ne aby vyšetřovala zločin nebo zatýkala provinilce. Lépe řečeno, policie z Plettenberg Bay a členové Scientologické církve v Port Elizabeth realizovali projekt na snížení kriminality skrze zaměření se na morální hodnoty tím, že rozdávali místním obyvatelům výtisky Cesty ke štěstí v afrikánštině.

Cesta ke štěstí je nenáboženský morální kodex založený výhradně na zdravém rozumu, který napsal spisovatel a humanitář L. Ron Hubbard a který
Scientologická církev v Zimbabwe

Zimbabwe, neboli Republika Zimbabwe, je vnitrozemský stát na jihovýchodě Afriky. Sousedí na severozápadě se Zambií, na východě s Mozambikem, na jihu s Jihoafrickou republikou a na jihozápadě s Botswanou.

Jméno Zimbabwe pochází od předků většinového etnika Šona, z původního slova „Ziimba Remambve“, v překladu znamená „skalnatý dům“, Na území o rozloze 390 580 km² žije 12,38 milionu obyvatel. Hlavním městem je Harare.
Scientologie vám pomůže porozumět lidské mysli a chápat více jak funguje komunikace, mysl, jak zvýšit své schopnosti daleko za rámec toho co si dokážete představit. Scientologie umožnuje zbavit se nechtěných pocitů, chmur a neodbytných myšlenek, které vás mohou nepříjemně pronásledovat. Scientologie nabízí cestu k vitálnějšímu životu, otevření se komunikaci a ostatním lidem.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one