Scientologie je způsobem jak se zbavit trápení, získat energii a vitalitu. Díky Scientologii můžete nastudovat informace, které vám pomohou pochopit sebe i ostatní lidi. Zjistěte jak funguje mysl a budete více vítězit v životě.

Scientologie - Jak moje znalosti Scientologie pomáhají ostatním

Zisk z kurzu Anatomie lidské mysli kurz.
Pochopil jsem negativní reakce a chování člověka. V určité situaci jako je vztek, smutek, apod. Přínos vidím v tom, jak zlepšit komunikaci s partnerkou, jak lépe naslouchat, jak se snažit řešit problémy v klidu. Nesnažit se rozmlouvat dotyčné osobě její pravdu, ale snažit se jí poradit nebo vysvětlit, pokud o to stojí. Nevynucovat si pozornost za každou cenu. Dávat najevo pochopení a nevyvádět člověka z míry přesvědčováním a shazováním ho. Nesnažit se ho ovlivňovat a držet pod sebou, ale být mu rovným. P.K.
Na Semináři o lidské mysli získáte odpovědi a také zjistíte, jak funguje lidská mysl …

Pomocí praktických cvičení, které jsou součástí semináře, získáte úplnou představu toho, co nám mysl způsobuje.
1. Porozumíte základní příčině lidských problémů a následného nelogického chování.
2. Dozvíte se o tom, jak vzniká duševní bolest a proč může být někdy nepříjemnější než fyzická bolest.
3. Zjistíte, co stojí za výkyvy našich nálad a proč to někdy nedokážeme mít pod kontrolou.
4. Budete moci porozumět různým typům lidských reakcí a emocí nebo nálad.
5. Získáte znalosti o duševním a fyzickém zdraví a zdroji všech psychosomatických chorob.
6. Dozvíte se, z jakých částí se skládá člověk a jak funguje jeho mysl, případně, co je příčinou toho, když se zdá, že nefunguje.
7. Budete si moci ověřit, z čeho se skládá porozumění, a jak se dají vědomě vytvářet dobré mezilidské vztahy, případně co je za tím, pokud se vztahům nedaří nebo se rozpadají.

Dělka: 3 dny

Seminář probíhá celý den (cca 9:00 – 20:00) s přestávkami na občerstvení. Teorie je prokládána praktickými cvičeními a každý účastník si přijde na své.

Během třídenního semináře nahlédnete do tajů vaší mysli, odhalíte principy jejího fungování,zjistíte jak s menším úsilím využívat více vašeho potenciálu a osvojíte si postupy, s nimiž jednou provždy můžete vyzrát nad tím, co Vám brání žít spokojeně svůj život naplno.
Obsah semináře

Během třídenního semináře nahlédnete do tajů vaší mysli, odhalíte principy jejího fungování,zjistíte jak s menším úsilím využívat více vašeho potenciálu a osvojíte si postupy, s nimiž jednou provždy můžete vyzrát nad tím, co Vám brání žít spokojeně svůj život naplno.

Seminář se skládá z 20 na sebe navazujících přednášek, zabývajících se komunikací, mezilidskými vztahy, emocemi, etikou, principem fungování lidské mysli, zvyšováním vašeho potenciálu a mnohým dalším. Je vhodný jak pro lidi se zkušenostmi, tak pro ty, kteří jsou na úplném začátku objevování své mysli a sebe sama.

Mgr. Martin Kolenička, Brno, Tvrdého 8, tel. +420 543 211 321 www.martinkolenicka.cz
Zisk z kurzu Anatomie lidské mysli

Když jsem začala dělat kurz zjistila jsem, že se každý den, kdy kurz probíhal stal takovým malým žebříkem po emocích. Po kurzu jsem se cítila dobře, šťastnější. Kurz mi připoměl informace, které jsem už dříve věděla. Nyní mám nového partnera a spoustu věcí si více uvědomuju. Nové pohledy na nové podněty. Kurz mi dal šanci zvládat problémy. Pocit,že se dá vše zvládnout. Mám dobrý pocit z toho, že kurz absolvoval můj přítel, že je větší šance na jeho porozumění vůči mě. P.Š.
Existují důvody, kvůli kterým stojí za to pochopit, jak funguje lidská mysl? Pokud si myslíte, že ano, je toto video určeno právě vám. Zjistěte, jak fungování mysli nejen pochopit, ale jak mysl díky tomu ovládnout a lépe využívat potenciál, který bývá nevyužit.

Dianetické centrum Praha
Opletalova 8
110 00 Praha 1
IČO: 64937640
Tel.: (+420) 776 543 284
nebo 606 705 395
E-mail: praha@dianetika.cz
Zubařka Sandra Poveda z Bogoty má životní filozofii, kterou se řídí v práci. Od doby, kdy vešla do Universidad del Bosque ve věku 16ti let věděla, že to, co opravdu chce dělat, je rozesmívat lidi.

"Má práce je pro mě zábavou," říká. "Jako zubař můžete nejen pomoci lidem s nepříjemnostmi nebo bolestí, ale také můžete zlepšit jejich vzhled. Lidé, kteří se dříve báli smát, teď mohou. Díky krásnému úsměvu vypadají skvěle. A když vidím ten úsměv na jejich tváři, směji se také. "

Poveda se dozvěděla o Scientologii od kolegy zubaře, jehož úspěch v životě ji zaujal. To, co ji popsal, bylo tak blízké její představě o životě, že jí to nedalo a chtěla se dozvědět více.
Průkopnická kniha ON-FILM odpovídá na otázku "Co je scientologie?"

K vyřešení bezprecedentní celosvětové poptávky, Scientologie: Základy myšlení, L. Ron Hubbardova první kniha o teorii a praxi Scientologie, je nyní k dispozici jako přelomová 90 minutová kniha ve filmu. Film byl produkován a povolen v reakci na drtivý zájem o Scientologii, projevující se více než 160 miliony návštěvníky na oficiálních internetových stránkách církve žádajících odpověď na otázku: "Co je Scientologie?" film, k dispozici v angličtině a 15-ti dalších jazycích, poskytuje odpověď zcela novým způsobem.

Jako unikátní moderní světové náboženství, Scientologie je více než systém víry. Obsahuje praktickou technologii, kterou každá osoba může okamžitě uplatnit přímo ke zlepšení jakýchkoliv aspektů svého života. Filmová kniha Základy myšlení vede diváka skrze přesvědčivý filmový popis scientologické technologie a postupů. Je zde vizuální putování, které člověka může naučit a pochopit principy, které definují základní architekturu a podstatu toho, jak život funguje spolu s prvky, které tvoří "hru života."
Padova, Itálie Tisíce lidí slaví nový Scientologický chrám v proslulé historické vile

27.října 2012

Více než 7000 scientologů a jejich hostů z celé Itálie a Evropy se sešli na oslavu slavnostního otevření Ideální organizace Scientologické církve (Ideal Org) v Padově v sobotu 27. října. Církevní představitelé předsedali během otevření společně s národními, krajskými a městskými hodnostáři.

Pan David Miscavige, předseda představenstva Religious Technology Center a duchovní vůdce Scientologické církve, vedl věnovací obřad s místními církevními úředníky.

Novým domovem církve je historická Villa Francesconi-Lanza v severní čtvrti Padovy v Arcele. Původně postavená okolo roku 1744 pro šlechtické rodiny Francesconi, byla vila rozšířena na dědice a následné vlastníky. V držení advokáta Carlo Lanza v polovině 20. století, arkádová veranda sloužila jako shromaždiště pro celou komunitu. Avšak tím, že na počátku 21. století, panství stálo neobsazeno po několik desetiletí, jeho sláva vymizela.
Scientologie vám pomůže porozumět lidské mysli a chápat více jak funguje komunikace, mysl, jak zvýšit své schopnosti daleko za rámec toho co si dokážete představit. Scientologie umožnuje zbavit se nechtěných pocitů, chmur a neodbytných myšlenek, které vás mohou nepříjemně pronásledovat. Scientologie nabízí cestu k vitálnějšímu životu, otevření se komunikaci a ostatním lidem.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one