Scientologie je způsobem jak se zbavit trápení, získat energii a vitalitu. Díky Scientologii můžete nastudovat informace, které vám pomohou pochopit sebe i ostatní lidi. Zjistěte jak funguje mysl a budete více vítězit v životě.

Scientologie - Co mi dala Scientologie

Co mi přinesl Scientologický auditing

Díky auditingu mám mnohem menší strach.Dřív pro mě spousta věcí a situací byl problém. Nyní,když se rozhodnu něco udělat,už nemám takový strach a je pro mě snažší to udělat. Cítím se mnohem svobodněji. Už se nenechám tak jednoduše od některých lidí ponižovat, už znám svoji hodnotu a nebojím se říci svůj názor. Díky auditingu a Scientologii jsem zjistila, že naše těla nejsou to nejdůležitější. Vím,že je přede mnou ještě dlouhá cesta k absolutní svobodě, ale už také vím,že jsem na správné cestě. Zato ti můj auditora moc děkuju. Mému auditorovi bych ráda řekla, že je skvělé, že tě tu máme. Z.R.
Dnes jsem strávila tři hodiny času tím, že jsem dostávala auditing. Jsem nesmírně šťastná, že jsem se tu zbavila věcí, které mě neustále ovlivňovaly a vracely zpět. Z bolesti se stala radost a uvolnění. Neustále mě provázel pocit viny, který se změnil v radost. Jako bych byla jiná, rozdýchala jsem celé své tělo, mozek. Cítím, že začínám nanovo, znovu. Mám se více ráda, více vnímám sama sebe. Věřím, že vím. Chci být šťastná a svůj život více vnímat. Dnes odcházím domů s úplně jiným výrazem v tváři, než když jsem sem přicházela. B.B.
Zažila jsem obrovské překvapení, že spoustu věcí mám s něčím spojené. Že pocity, které nyní zažívám v určitých chvílích jsou stejné jako v situacích v minulosti.Také jsem zjistila, že mám v mysli spoustu věcí a událostí spletených dohromady a že je potřebuju rozmotat. Je skvělé, že můžu najít svoje ztracené hodnoty. I když je pro mě zatím hodně těžké věřit tomu, co při auditingu prožívám a vidím. A říci: to jsem byla já. Z.R.
Díky auditingu mám obrovskou úlevu. Je hezké se zbavit velké váhy na prsou. Hodně jsem si uvědomila, že nemám být tolik paličatá, ale naopak vyslechnout člověka a pak si v hlavě uspořádat svojí pravdu, nemusím říkat co si myslím, ale můžu naslouchat.
Alkohol ne, je to svinstvo, akorát požírá organismus a vnímání a člověk necítí co se s ním děje, i když si může maslet, že ví, ale neuvědomuje si. Nemám dělat co nechci. Už v žádném případě se nechci dostat do stavu opilosti, chci se s přáteli bavit a naslouchat jim. Alkohol je propast do smrti. Cítím se skvěle. Technologie L.R.H. je opravdu senzační.Člověk se může dostat do takového klidu, jako mám teď já,do klidu bezpečí. V.S.
Dnes jsem si prošel v auditingu silný náboj, kterého jsem si nebyl vědom. Tak rychle a perfektně projít bolestí se smrtí do klidu jsem ještě nezažil. Děkuju panu Hubbardovi za to co objevil a co nám tady zanechal. Děkuju auditorovi za to, co umí. Přeji vám všem, abyste měli taková poznání a byli šťastni.
Po sezení se cítím hodně stabilní.S.B.
Jako auditor jsem přišla za kamarádkou, které ztratila práci a nemohla vycházet na ulici, bez toho,že by neměla strach ze samoty a lidí zároveň. Nebyla ochotná docházet za mnou, chodila jsem za ní domů k místu, kde ráda sedávala. Vyslechla jsem jí a vysvětlila, jak myšlenky ovlivňují člověka a co je auditing. Nakonec souhlasila a dostala pomoc.

Zde je co po tom co dostala auditing napsala:

Osvobození od bolestí hlavy, které mě dlouho zužovaly, pocit absolutní svobody. Mám silnou touho potkat se se spoustou lidí, kterým jsem se dříve snažila vyhnout.
Nová myšlenka: svoboda je tam, kde nebo s kým se cítím dobře, ne tam,kde bych měla být podle někoho jiného.
Pocit radosti a získání velké dávky sebevědomí, pocit začít nový život se všemi radostmi a bez odříkání. Konečně jsem dospěla k poznání, že tato všechna sezení mají pro mě velkou cenu a osvobozující účinky. V.T.
Můj zisk z kurzu Osobní hodnoty a integrita.

Tento kurz po vypsání prohřešků a zatajení mi pomáhá žít nový život. Bez toho,že se mi najednou udělá zle, rozbolí mě hlava, mám strach. Je mi najednou volně. Spadl ze mě obrovský kámen, který mě neustále tížil a táhl ke dnu. Druhý den po vypsání se stala zvláštní věc. Mladší syn přišel ze školky domů a choval se velmi zvláštně, neustále mi nabízel, že pro mě něco ukradne, že to nemám platit. Začala jsem se ptát a zjistila,že ve školce ukradl čtyři maličké figurky. Zarytě a povýšeně a s výsměchem trval na tom, že je to správné a že se to tak dělá. Přepnul se kamsi daleko a vypadalo to, že proti mě sedí kriminálník. Trvalo přes dvě hodiny, kde se v něm střídal pláč, řev, prosazování, že krást je správné a dělají to všichni a že figurky nevrátí, pokračovala jsem dál až do úplné úlevy, kdy řekl, že je to špatné a že figurky budou ve školce chybět a že je vrátí. Druhý den je vrátil paní učitelce.
Poté jsme si s dětma zahráli hru, kdo jaký prohřešek udělal. Staršímu synovi se nelíbí ve škole. Nakonec si uvědomil šest prohřešků vůči dětem a vůči počmárané lavici. Nakonec mi starší syn řekl, že jsem pro něj jediný člověk na světě, kterému může říci cokoli. A to je pro mě ten největší zisk z tohoto kurzu.
Děkuji za naprosto dokonalý přístup a za trpělivost. Do tohoto kurzu se mi moc nechtělo, ale zisk je největší ze šech předešlých. Jsem moc ráda, že jsem ho mohla dělat u vás. D.M.
Scientologie vám pomůže porozumět lidské mysli a chápat více jak funguje komunikace, mysl, jak zvýšit své schopnosti daleko za rámec toho co si dokážete představit. Scientologie umožnuje zbavit se nechtěných pocitů, chmur a neodbytných myšlenek, které vás mohou nepříjemně pronásledovat. Scientologie nabízí cestu k vitálnějšímu životu, otevření se komunikaci a ostatním lidem.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one