Scientologie je způsobem jak se zbavit trápení, získat energii a vitalitu. Díky Scientologii můžete nastudovat informace, které vám pomohou pochopit sebe i ostatní lidi. Zjistěte jak funguje mysl a budete více vítězit v životě.

Scientologie - Anatomie lidské mysli

Tento kurz Anatomie lidské mysli je úžasným vstupem do nejcenějšího lidského bytí, do sama sebe. Poznávat tajemné věci mne vždy bavilo, ale že to nejtajemnější a nejdobrodružnější najdu sám v sobě, to mne ani ve snu nenapadlo. Vzhledem k tomu, že celý svůj život tvrdím, že ve vesmíru se neděje nic náhodou, tak o to silnější zážitky mi připravil tento kurz, který mě prostě musel potkat. Nazval bych moje dokončení kurzu bránou do života a znovuzrození hodnot, které jsem pomalu v dnešní společnosti ztrácel. Poznat a věřit, že se dá něco udělat nejen pro sebe, ale i pro ostatní, mne natolik nastartovalo, že již v době kurzu jsem vědomosti začal používat u své rodiny a dějí se krásné věci. Vše je jasnější, srozumitelnější a doufání a naděje se změnily v reálný chod dobrých věcí. Studoval jsem tak, jako bych to sám chtěl přednášet a napsal jsem si mnoho poznámek, ke kterým se rád vracím a učím se vědomosti používat v životě. Odměnou je mi to nejcenější a to jsou úsměvy na tvářích lidí, které potkávám. Ptají se mne co se se mnou děje, že jsem nějaký jiný, lepší, veselejší a to i přes to, že současně procházím těžkou životní křižovatkou. Rád bych ještě velice poděkoval Alence Račanové za její krásný přístup ke všem zůčastněným po celou dobu kurzu. Její výklad je zvládán s takovou zodpovědností a láskou, se kterou jsem se setkával jen zřídka kdy. Její přednášky byly velmi poutavě podány, a to uvádím s plnou zodpovědostí. Vřele doporučuji studium a návštěvy kurzů dalším lidem, protože to je přivede do vědění, do pravdy, do úcty sami v sebe i do krásného etického života. Do pravdy a lásky, která tu tak chybí. Naděje v dobro se stala skutečností, tato skutečnost se stala mým životem. L. V.
Kurz Anatomie lidské mysli mi otevřel oči. Našla jsem v něm odpovědi na pro mě důležité otázky. Zjistila jsem, že mohu pomoci nejen sobě, ale i ostatním lidem. Objevila jsem spoustu mých nedostatků a vím, jak je alespoň částečně odstranit. Teď vím, jak mysl ovládá tělo a celý náš život. Jsou to poznatky, které jsem nenašla nikde v žádných knihách i když jsem jich přečetla možná stovky. Všude bylo jen "pozitivně mysli", to byl flustrující pokus o štěstí. . .
Tento kurz a auditing (latinského audire-naslouchat, osoba auditor dává jednoduché otázky a naslouchá ) mě znova nechal žít svůj život a stát se příčinou nad věcí ne efektem. Přála bych si, aby to věděli všichni !! Alenko, děkuji moc. L. Ř.
Scientologie vám pomůže porozumět lidské mysli a chápat více jak funguje komunikace, mysl, jak zvýšit své schopnosti daleko za rámec toho co si dokážete představit. Scientologie umožnuje zbavit se nechtěných pocitů, chmur a neodbytných myšlenek, které vás mohou nepříjemně pronásledovat. Scientologie nabízí cestu k vitálnějšímu životu, otevření se komunikaci a ostatním lidem.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one