Scientologie je způsobem jak se zbavit trápení, získat energii a vitalitu. Díky Scientologii můžete nastudovat informace, které vám pomohou pochopit sebe i ostatní lidi. Zjistěte jak funguje mysl a budete více vítězit v životě.

Ocenění Scientologie ve světě

Scientologická církev oceněna Sněmovnou

Havaj • 26. března 2013 |
Usnesení schválené Sněmovnou reprezentantů státu Havaj 14. března ocenilo Scientologickou církev za “její humanitární práci a pomoc lidem po celém světě.”

Sněmovna reprezentantů státu Havaj udělila Scientologické církvi a havajským scientologům 14. března 2013 písemné uznání, kterým ocenila oddanost jednotlivých členů a práci církve při “podpoře lidských práv a programů na zlepšení společnosti po celém světě.”

Uznání, které představila poslankyně Rida Cabanilla, ocenilo práci scientologů, kteří „jako dobrovolníci odpracují více než 27 milionů hodin ve svých komunitách při účasti na humanitárních programech.“
Scientologie vám pomůže porozumět lidské mysli a chápat více jak funguje komunikace, mysl, jak zvýšit své schopnosti daleko za rámec toho co si dokážete představit. Scientologie umožnuje zbavit se nechtěných pocitů, chmur a neodbytných myšlenek, které vás mohou nepříjemně pronásledovat. Scientologie nabízí cestu k vitálnějšímu životu, otevření se komunikaci a ostatním lidem.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one