Scientologie je způsobem jak se zbavit trápení, získat energii a vitalitu. Díky Scientologii můžete nastudovat informace, které vám pomohou pochopit sebe i ostatní lidi. Zjistěte jak funguje mysl a budete více vítězit v životě.

Rubriky

Vítejte!

Dotykový assist jsem použil u čtyřicátníka, který se namohl při tenisu, hrál po dlouhé době. Neudržel nic v ruce, nemohl sedět, špatně stál, chodil atd. A zaplatil si službu, kde potřeboval být schopný tyto věci dělat. Chtěl hrát tenis, ale nemohl. Nakonec jsme se dohodli, že mu budu dávat assist, když je opřený hýžděmi o hranu stolu. To byla jediná poloha, v které dokázal nějakou dobu zůstat. S přestávkami jsem mu dával assist tři a půl hodiny. Jeho stav se zlepšil natolik, že byl schopný bez problémů sedět, držet sevřenou ruku, atd. Chtěl si zahrát a byl ochoten zkusit něco nového, když ho rozbolela záda a chtěl se bolesti zbavit.
Tento člověk nebyl jediný, komu jsem assist zkusil dát a pomoci mu.
Děvče, které bolela záda, po půl hodině assistu vyskočilo, skákalo z jedné nohy na druhou a volalo „Mě už nic nebolí“. Dotykový assist umím několik let, dával jsem jej řadě lidí, včetně mé manželky.
Umělci, kteří se hlásí ke scientologii
Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "5626"
Scientologie vám pomůže porozumět lidské mysli a chápat více jak funguje komunikace, mysl, jak zvýšit své schopnosti daleko za rámec toho co si dokážete představit. Scientologie umožnuje zbavit se nechtěných pocitů, chmur a neodbytných myšlenek, které vás mohou nepříjemně pronásledovat. Scientologie nabízí cestu k vitálnějšímu životu, otevření se komunikaci a ostatním lidem.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one